Oto Koltuk Yıkama
Oto Koltuk Yıkama

Oto Koltuk Yıkama

 

Araç Koltuk Yıkama İşlemi yaparken sadece yüzeysel davranmamak gerekiyor. Çünkü aracın koltuklarının sünger olduğu ve süngerin de kirlerin birikmesi için en mantıklı yer olduğu biliniyor. Eğer tam hijyen sağlamak amacındaysanız araç koltuklarınızın katmanlarının da temizlenmesi gerekmektedir. Böylece hem mis gibi bir koku hem de sağlıklı bir alan elde etmiş olursunuz. Katman temizliği detaylı bir temizliğe girdiğinden kendi aracınızı kendiniz temizleyemezsiniz. Ancak uzman bir ekipten yardım almanız gerekmektedir. 


Araç Koltuk Katmanları Nasıl Yıkanır?


Araç koltukları yüzeysel olabileceği gibi katmansal olarak da temizlenebilir. Yüzeysel olarak kirler koltuktan uzaklaştırılır varsa koltuk döşemesi üzerindeki lekeler giderilir. Ama en önemli temizlik katman temizliğidir. Gözle görülmeyen hem sağlıksız bir ortama hem de kötü kokuya neden olan kirler katmanlarda birikmektedir. 


Araç Koltuk Yıkama İşlemi aşamalarını bu şekilde yönetiyoruz:

 

  • Aracınızın modeli ve markasına göre ekip elemanlarımızın elektronik sistemlerin yerlerini belirler.
  • Önce koltuklara en iyi çözücü olan su nüfuz ettirilir ve ardından da özel temizlik malzemeleri eklenir.
  • Suyun nüfuz etmesi gerektiği süre ve mesafe hesaplanır ve su elektronik sisteme gelmeden önce tahliye edilmeye başlanır.
  • Bunun içinde genellikle vakum yöntemi kullanılmaktadır. Vakum makinesi sayesine koltuk katmanı içerisindeki su kolay bir şekilde çekilir ve dışarıya aktarılır.
  • Kurutma makinesi yardımı ile koltukların içerisindeki nem yok edilir.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014